Football Manager 2010

Seria Football Manager, to prawdopodobnie najpopularniejsza i zarazem najlepsza gra, w której można wcielić się w postać menagera piłkarskiego. Premiera gry miała miejsce pod koniec października tego roku. Wcześniej w sieci pojawiło się demo Football Manager 2010, które zostało wydane w dwóch wersjach: truskawkowej i waniliowej( wersja truskawkowa to wersja bardziej rozbudowana np. występowały w niej herby drużyn, zdjęcia zawodników.)

Jak dotąd pojawiła się tylko wersja Football Manager na PC, producent przewiduję wydanie gry jeszcze na psp, ale ma to nastąpić dopiero w przyszłym roku. Nowy produkt został bardzo pozytywnie oceniony. Największymi zaletami gry są prosty interfejs, aktualność. W sieci co jakiś czas pojawiają się nowe patche i łatki sprawiające by gra, miała jak najbardziej aktualny obraz w odniesieniu do rzeczywistości. Gra też ma swoje drobne wady, należą do nich przede wszystkim kwestie związane z obrazem 3D(pokazywanie spotkań, kibice, zobacz sam: download Football Manager 2010). Jednak są tą sprawy, do których nie powinno się przywiązywać dużej wagi gdyż nie to jest istotą gry. W sklepach po raz kolejny znajdziemy grę po polsku. Football Manager 2010 to jak dotąd najlepsza wersja jaka pojawiła się od czasu kiedy rozpoczęto serie. Do większego wysiłku projektantów gry, zmusiła na pewno informacja, że największy konkurent szykuję się do mocnego ataku w tym roku. Jednak po premierze okazało się, że nie doszło do detronizacji króla i FM to nadal najlepszy manager piłkarski w tej klasie.

Link do pobrania FM 2010 znajduje, się poniżej. Ze strony można pobrać także najnowsze patche i łatki do gry. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z grą zapraszamy do obejrzenia gameplaya oraz trailera najnowszego wydania. Wszystkie dodatki do Football Manager są za darmo.

Wymagania:

Systemy operacyjne:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7,

Pozostałe wymagania:

System operacyjny — Windows Vista lub XP Procesor — 2.0GHz dla Visty/W7 lub 1.4GHz dla XP Pamięć RAM — 1GB dla Visty/W7 lub 512MB dla XP Karta graficzna — 128MB Nvidia FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel 82915G/82910GL lub wyższe

Leave a comment

Your email address will not be published.

*